Rejestracja użytkownika

*
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Uwaga: Hasło może mieć długość od 6 do 20 znaków
i musi zawierać przynajmniej jedną małą literę, jedną dużą literę oraz cyfrę lub znak specjalny
 
 
Imię: *
Nazwisko: *
Ulica: *
Dom / lokal: /
Kod: *
Miasto: *
Kraj:
Telefon:
(*) Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest OXXO – Piotr Łubiarz z siedzibą w Warszawie. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi oraz realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w sklepie internetowym stylowazastwa.pl (opcjonalnie). Masz prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym czasie.”

StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.