RCR

RCR Cristalleria Italiana została założona w 1967 roku jako połączenie dwóch firm CALB i La Piana. Słynęły one z produkcji rękodzieł. Niespełna kilka lat później firma rozpoczęła z sukcesem międzynarodową ekspansję podbijając Europę, Azję oraz  Amerykę Północną. Glówna siedziba i fabryka firmy znajduje się w Toskanii (zagłębiu kryształowym Europy).

Obecnie, RCR odpowiada za 15 % produkcji kryształów na świecie. Sukces ten jest wynikiem tworzenia kryształów najwyższej jakości łącząc tradycyjne rękodzielo z nowoczesnymi technologiami wytwarzania kryształów. W 2008 roku firma RCR opatentowała nowy materiał Luxor, który jest niezwylke wytrzymały.
 

Pokaż produkty producenta:
Sortowanie według: cena   cena   nazwa   nazwa  
Produktów na stronie:
Produktów na stronie:
StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki od poniedziałku, 16 marca, zostają zamknięte na dwa tygodnie. Te zdecydowane działania zapobiegawcze niosą swoje skutki – nasi pracownicy mają dzieci w przedszkolach i szkołach. W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.