Jesteś tu:  Strona główna / Kod promocyjny

Kod promocyjny

 

Kody promocyjne pozwalają na skorzystanie z promocji cenowej.

Jeśli posiadasz kod, podczas procesu zamawiania wpisz go w pole "Kod promocyjny", jeśli jest poprawny podczas następnego etapu zostanie uaktywniona zniżka.

Kod Promocyjny

Uwaga:

  • Kod promocyjny może mieć ograniczenie czasowe,
  • Kod promocyjny może być powiązany z określonymi produktami,
  • Zniżka nie obejmuje kosztów przesyłki.
  • Zniżka nie dotyczy produktów w promocji.

 

Jak zdobyć kody? Jeśli zapiszesz się do naszego Newslettera lub będziesz częstym gościem w sklepie StylowaZastawa.pl jest duże prawdopodobieństwo że taki kod otrzymasz.

StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki od poniedziałku, 16 marca, zostają zamknięte na dwa tygodnie. Te zdecydowane działania zapobiegawcze niosą swoje skutki – nasi pracownicy mają dzieci w przedszkolach i szkołach. W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.