PROMOCJE
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami promocyjnymi naszego sklepu. Promocyjne produkty w naszym sklepie podzielone są na kategorie. Wybierz jedną z kategorii poniżej i skorzystaj z promocyjnych cen. Promocjami w naszym sklepie najczęściej obejmujemy produkty które nie będą już produkowane i mamy ostatnie sztuki na magazynie lecz czasem po prostu mamy taki kaprys. Sprawdź co możesz kupić po niższych cenach. Nie zwlekaj bo ktoś może Cię uprzedzić !

 

PORCELANA
SZTUĆCE
NOŻE
AKCESORIA KUCHENNE
SZKŁO
DLA DZIECI
DODATKI
NACZYNIA KUCHENNE
StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.