WMF

Marka WMF powstała w 1880 roku, aktualnie znajduje się w Geislingen. Marka cieszy się dużym uznaniem
i wieloma nagrodami na rynkach międzynarodowych. W skład grupy wchodzi 10 marek (m.in. Silit ) sprzedawanych w 24 krajach na całym świecie. Od 1900 Württembergische Metallwarenfabrik jest największym na świecie producentem i eksporterem domowych wyrobów wykonanych ze stali Cromargan, głównie w stylu secesyjnym. Wytwarza głównie sztućce, noże kuchenne, garnki, patelnie. Marka często współpracuje ze znanymi projektantami.

Pokaż produkty producenta:
Sortowanie według: cena   cena   nazwa   nazwa  
Produktów na stronie:
Produktów na stronie:
123
StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki od poniedziałku, 16 marca, zostają zamknięte na dwa tygodnie. Te zdecydowane działania zapobiegawcze niosą swoje skutki – nasi pracownicy mają dzieci w przedszkolach i szkołach. W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.