illa

IllaJedna z wiodących włoskich marek w branży wyposażenia kuchennego powstała ponad 60 lat we włoskiej miejscowości Langhirano. Po dziś dzień naczynia illa zachwycają innowacyjnym, eleganckim designem oraz niesamowitą wytrzymałością.
Stworzone z myślą o włoskich kobietach dla których kuchnia jest miejscem wyjątkowym, miejscem w którym spędzają dużą część swojego dnia.
Funkcjonalne, solidne naczynia firmy illa sprawdzą się w każdej kuchni.
Produkty marki illa łączą tradycję z nowoczesną technologią.
Producenci naczyń wprowadzają do nowych linii produktowych innowacyjne rozwiązania, jednocześnie pozostając w zgodzie z tradycyjnym stylem produktów illa.

Pokaż produkty producenta:
Sortowanie według: cena   cena   nazwa   nazwa  
Produktów na stronie:
Produktów na stronie:
1
StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki od poniedziałku, 16 marca, zostają zamknięte na dwa tygodnie. Te zdecydowane działania zapobiegawcze niosą swoje skutki – nasi pracownicy mają dzieci w przedszkolach i szkołach. W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.