scanpan

SCANPAN jest jednym z wiodących na świecie producentów produktów z powłoką nieprzywierającą.
Z głębokimi korzeniami w tradycyjnym rzemiośle, SCANPAN tworzy produkty funkcjonalne i ponadczasowe zarówno dla gospodarstw domowych jak i profesjonalnych kuchni.

Od samego początku czyli 1956 roku naczynia produkowane są ręcznie.
Ciekły glin wylewa się ręcznie do formy i robi odlew pod naciskiem 250 ton.
W następujących procesach, 30,000 stopni rozgrzanego tytanu jest związywane z aluminium na które nakładan a jest powłoka antyadhezyjna. Ta unikalna technika odlewania zapewnia maksymalną wytrzymałość i doskonałą rozkład ciepła na całej powierzchni.

Wszystkie powłoki są w 100% wolne od PFOA i PFOS. W połączeniu z opatentowaną technologią ceramiczno-tytanową, jest to jedna z najbardziej elastycznych i wytrzymałych powłok nieprzywierających na rynku.

Oprócz popularnych produktów non-stick, zakres SCANPAN obejmuje także serię Professional Series naczyń ze stali nierdzewnej i miedzi, specjalnych produktów do codziennego gotowania i kolorowych noży kuchennych i akcesoriów.

Pokaż produkty producenta:
Sortowanie według: cena   cena   nazwa   nazwa  
Produktów na stronie:
Produktów na stronie:
1234
StylowaZastawa.pl
WERSJA MOBILNA

 

Brak produktów w koszyku


Szanowni Państwo,

aktualne wydarzenia na całym świecie przybierają taki obrót, że mają wpływ nawet na działanie takich organizacji, jak nasza.

W związku z tym podjęliśmy działania, aby każdy kto chce – mógł pracować zdalnie. W ten sposób ułatwiamy pracownikom opiekę nad dziećmi i jednocześnie zmniejszymy liczbę bezpośrednich interakcji w miejscu pracy. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z nami może być nieco utrudniony. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji zamówień lecz część produktów sprowadzamy od zagranicznych producentów i termin dostawy może znacznie się wydłużyć. Czasy reakcji na maile powinny zostać utrzymane tak, aby odpowiedź została wysłana tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.